Biyografi

Lara Pera Aslan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Lara Pera Aslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Lara Pera Aslan’dan söz edeceğiz. 

Lara Pera Aslan Kimdir? 

  • Oyuncu.

2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Lara Pera Aslan, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk çalışmalarını Emre Ahlatlı Menajerlik Ajansı bünyesinde sürdüren Lara Pera Aslan, kameralar karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini ise Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Ya Çok Seversen” isimli dizide yaşamış ve bu dizide Ilgaz karakterine hayat vermiştir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Lara Pera Aslan, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Güzel oyuncu Lara Pera Aslan hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

kaynakça:

  • biliyo.org, Lara Pera Aslan, erişim tarihi: 12 Ağustos 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi