Gündelik Hayat

Divanev Yatak Modelleri ile İyi Geceler…

Günde ortalama 8- 10 saat uyuduğumuz varsayılırsa uykunun hayatımızda ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar. İnsan hayatında bu denli önemli bir yere sahip olan uyku için gereken en elzem eşya şüphesiz ki yataktır. Ve doğru seçilmesi verimli bir uyku için önemlidir. Eğer bu seçim doğru yapılmazsa sırt ve boyun gibi omurgayla ilgili hassas yerlerde sorun çıkabilir. Fakat bu konuda endişe etmenize hiç gerek yok! Yatak uzmanı Divanev ihtiyacınız olan en uygun yatağı son teknolojiyle ürettiği yatak modelleri arasından sizlere sunar. 

En İyi Yatak Nasıl Seçilir?

Doğru şekilde bu seçimi yapabilmenin birinci şartı uyku pozisyonunuza göre bir tercih yapmaktır. Örneğin yüz üstü uyuyan biriyseniz yumuşak süngerli bir ürün sizin için doğru değildir; çünkü yumuşak bir ürün gömülmenize sebep olur. Bu da omuriliğe baskıyı artırarak bel ve sırt sorunlarına yol açar. Bu yüzden yüz üstü yatan biri orta sertlikte bir ürün tercih edebilir. Yan ve sırt üstü yatan kişiler ise daha yumuşak süngerli yatakları seçebilir. Çift kişilik yatak modellerinden vücudun ağırlık bölgelerini destekleyebilen 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi ile Hybrid Touch vücut ergonomisine göre şekil alır. Bir diğer model olan Lateks Plus ise kauçuk ağacından üretilen lateks katmanı sayesinde omurganın doğal duruşunu muhafaza etmeye yardım eder. 

Doğru yatak seçiminde ikinci unsur odanızın ölçülerine uygun bir ürün seçmektir. Odanızın ölçülerine uygun olmayan ürün odayı daraltabilir. Divanev’de ürün ölçüleri oldukça geniş bir skalada yer alır. 140X190 cm’den başlayan ebatlar, 200X200 cm’ye kadar uzanır. Çift kişilik yatak fiyatları ürünün teknolojisinin yanı sıra boyutlarına göre de değişim gösterir. 

Rahat ve Konforlu Bir Uyku için Self Comfort

Sert yatak tercih edenler için özel olarak tasarlanmış Self Comfort modern uyku teknolojileriyle üretilmiştir. Ultra esnek ve yumuşak dokulu örme kumaştan Duo Tech teknolojisiyle dizayn edilmiştir. Bu sayede nem yönetimini sağlamaya yardım eder. İdeal uyku ortamı sağlamaya yönelik tasarlanan Pocket Yay Sistemi vücudunuzun ağırlık bölgelerini destekler. Vücudunuzun ergonomisine göre şekil alır.  

Pocket Yay Sistemi ile Ortho Dream Yatak Teknolojisi

Pocket spring yay sistemi sayesinde Ortho Dream vücudunuzun farklı basınç noktalarına destek verir. Her biri ayrı ayrı kumaş kılıflar içinde sıralanmış yaylardan oluşur. Tencel ve Purotex teknolojilerini birleştiren Twintech kumaşı aktif probiyotiklere sahiptir. Bu sayede size hijyenik ve sağlıklı bir uyku ortamı sunar. Tencel lifleri ile örülmüş kumaşı sayesinde nem yönetimini sağlayarak konforlu bir uyku sağlar. Yıkanabilir pedi sayesinde çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir.

DHT Yay Sistemli Uzun Ömürlü Kullanıma Sahip Ürünler

DHT Yay Sistemi iki kere ısıl işlem görmüştür ve bu nedenle yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede de uzun yıllar ilk günkü formunu koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu bozulmayan formu sayesinde omurga sağlığınızı korur. DHT yay sistemli Hydro Balance Q-Dry&Soft yatak kumaşıyla nemi geniş bir alana yayar ve çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Örme esnek kumaşı oluşturan lifler arasında koruyucu tabaka bulunduğu için toz ve kirler yataktan kolayca temizlenir. 

Bir diğer DHT yay sistemine sahip ürün ise Fresh Dream’dir. Cildi yenileme özelliğine sahip mucizevi bitki Aloe Vera’nın yatak kumaşına aktarılması ile vücut üzerinde rahatlatıcı bir etki bırakarak huzurlu bir uyku sunar.

En son teknolojiyle tasarlanmış ürünleri kullanıcıya özenle sunan Divanev’de yatak fiyatları yatağın boyutları, modeli ve üretildiği teknoloji gibi faktörlere göre değişir. Geniş bir skalaya sahip çift ve tek kişilik yatak fiyatları ile aradığınız ürünü Divanev’de bulabilir, konfora sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds