Gündelik Hayat

Uyku Konforunuzu Artıracak Yatak Önerileri

İyi uyku deneyiminin olmazsa olmazı doğru bir yatak seçimidir. Doğru yatak seçiminde ise çeşitli uyku problemlerine çok yönlü çözümler sunan Puffy önerilerine kulak vermek işinizi kolaylaştırır. Kişiye özel uyku sorunlarına yönelik geliştirdiği teknolojik özellikler ve işlevsel yatak modelleri ile herkesin iyi uyku deneyimine sahip olmasını hedefleyen marka, çift kişilik ve tek kişilik yatak modelleri ile 7’den 70’e herkesin konforunu artıracak ürün seçenekleri sunar.

Tüm Gereksinimlerinize Cevap Verebilen Yatak Tasarımları

Söz konusu uyku olduğunda konforlu bir deneyim için tercih edeceğiniz yatağın çeşitli gereksinimlerinizi karşılaması gerekir. Bu gereksinimlerin başında rahat bir yatak yüzeyi, kullanışlılık, kolay temizlenebilme, doğal içerik, konforu artıran yapısal özellikler ve teknolojiler gelir. Puffy’nin ürün seçeneklerinde temel konfor gereksinimlerinin yanı sıra birçok farklı ihtiyacı karşılayan alternatifler bulunur. Kişisel olarak yaşadığınız uyku problemlerine göre farklı yatak türleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Ölçüye göre tek veya çift kişilik alternatiflere yönelebilir, istediğiniz fonksiyonlara sahip olan modellere öncelik verebilirsiniz. Puffy yatak modellerini evinizde bulunan farklı yaşam alanlarında değerlendirmeniz mümkün. Ebeveyn, çocuk, genç ve misafir odası gibi farklı yaş gruplarının aktif olarak kullandığı yaşam alanlarında kaliteli bir uyku alanı oluşturmak için farklı ölçülerdeki Puffy yatak modellerine göz atabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Yatak Modelleri

Yatak modellerinde farklı fonksiyonlara yarayan ürün seçenekleri bulunur. Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün seçimi yapabileceğiniz, Puffy’nin iyi uyku deneyimi yaşatan yatak modelleri şu şekilde sıralanır:

 • Anti – alerjik yatak modelleri
 • Terleme şikayeti olanlara yönelik çözümler
 • Yıkanabilir kılıflı yataklar
 • Anti – bakteriyel ürün seçenekleri
 • Yüksek kilolulara özel çözümler sunan modeller
 • Yorgun uyananlar için geliştirilmiş tasarımlar
 • Bel – boyun – sırt problemlerine karşı yatak modelleri
 • Stres azaltan yataklar
 • Ekstra konfor özelliğine sahip çift kişilik yatak seçenekleri
 • Dört mevsim kullanıma uygun yataklar

Teknolojik Özelliklerine Göre Birbirinden Ayrılan Yatak Modelleri

Kesintisiz ve iyi uyku deneyimi sunan çeşitli teknolojiler Puffy’nin yatak modellerinde kullanılır. Yataklarda kullanılan teknolojik özellikler şu şekilde sıralanır:

 • DHT Yay Teknolojisi: Yataş’a özel geliştirilmiş bir teknoloji olup, Puffy yatakların da belli modellerinde kullanılır. Çelikten üretilmiş ve çift tavlanmış yayların oluşturduğu DHT teknolojisi uyku bölünmelerin önüne geçerek daha kesintisiz ve konforlu bir uyku sağlar.
 • Pocket Yay Teknolojisi: Vücut ağırlığını destekleyen bir yatak teknolojisidir. 5 farklı noktadan destek sağlayan yatağınız vücudunuzun şeklini alır. Yüksek kilolular ve vücut ağrılarından şikayet edenlerin sıklıkla tercih ettiği yataklarda pocket yay teknolojisi kullanılır.
 • Visco Teknolojisi: Sünger üstünde bulunan elastik bir katman ile aradığınız konforu ve yumuşaklığı sağlayan visco teknolojisi rahat ve iyi bir uyku için tercih edebileceğiniz alternatiflerdendir.
 • Hybrid Yataklar: Hybrid teknolojisinde eski yaylı sistem, yeni visko ve jelli sistemlerle birleştirilerek kullanılır. Omurga desteğinin kusursuz hale gelmesini hedef alan hybrid yataklar ekstra konforlu bir uyku için gereken ortamı hazırlar.

Yataş güvencesiyle hizmet veren Puffy’nin ürün seçenekleri arasında farklı teknolojilerle geliştirilmiş çift kişilik ve tek kişilik yatak modelleri bulunur. Sünger, yay ve kumaş özelliklerine bağlı olarak vücudunuzun tüm ihtiyaçlarına cevap veren Puffy yataklarda farklı ebatlarda ürün seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Yatak fiyatları ise ürünlerde kullanılan teknoloji ve sistemlere, ürün ölçülerine, türüne ve sahip olduğu ekstra fonksiyonlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Puffy’nin ürün gamında her bütçeye uygun, birbirinden konforlu yatak modelleri bulunur. Hem kişisel ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uyan birçok Puffy yatak modeli arasından seçiminizi yapabilir, hayalinizdeki iyi uyku deneyimini Yataş güvencesiyle yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.