Biyografi

Dolunay Karaca Kimdir? Yaşı? Nereli? Evli mi? Boyu? Burcu Ne?

Dolunay Karaca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı astrologların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Dolunay Karaca’dan söz edeceğiz.

Dolunay Karaca Kimdir?

  • Astrolog
  • Yazar
  • Danışman

1979 yılında Mersin’de dünyaya gelen Dolunay Karaca, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Astrolojiye olan ilgisi ve merakı neticesinde bölümüyle ilgili çalışmalarına son vermiş ve AstroArt Astroloji Okulu’nda Öner Döser’den 3 sene astroloji üzerine eğitimler almıştır. Dolunay Karaca, APAI (Assosiacion ofProfessional Astrologers) üyesidir. Öner Döser’den aldığı eğitimin akabinde Horary Astrology eğitimi ve Barış Özkırış’tan Psikoloji Astrolojisi üzerine dersler almıştır.

Astrolog Dolunay Karaca, Fevzi Karaca ile evlidir ve bir kız çocuğu vardır. Kendisi Aslan burcudur. Şahsi web sitesinde ve çeşitli platformlarda günlük burç yorumlarında bulunan Dolunay Karaca, ayrıca özel danışmanlık ve doğum haritası analizi de yapmaktadır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dolunay Karaca, YouTube üzerindeki birçok platformda ve aylık bazı dergi ve bloglarda yazılar yazmaktadır. Dolunay Karaca hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • buseterim.com.tr, Dolunay Karaca, erişim tarihi: 21 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds