Tiktok Fenomeni Muratcan Bayrak (ibuuzzy) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Muratcan Bayrak yani nanı diğer ibuuzzy kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Muratcan Bayrak (ibuuzzy) isimli Tiktok fenomeninden söz edeceğiz.

Muratcan Bayrak Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle Tiktok’ta çektiği videoları ve fotoğrafları ile dikkatleri üzerine eken Muratcan Bayrak, sosyal medya platformlarında kısa sürede popüler hale gelmiş ve başka sosyal medya kanallarında da takipçi sayısını artırmaya başlamıştır. Diğer yazılarda olduğu gibi bu yazıda da kendisi hakkında merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Feride Edige Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Kaç Yaşında?

Muratcan Bayrak yani ibuuzzy hakkında en çok merak edilen ve aratılan konu başlıklarından biri kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni ve Tiktok’un en ünlü simalarından olan Muratcan Bayrak 17 yaşındadır. 2003 yılında doğmuştur.

Nereli?

Muratcan Bayrak ile ilgili olarak merak edilen bir diğer önemli konu başlığı ise memleketinin neresi, aslen nereli olduğudur. Tiktok fenomenlerinin kendilerini kısaca tanıttıkları videoların birinde memleketinin neresi olduğunu söylememiştir. Ancak kendisi sürekli Bursa’dan paylaşımlar yapmaktadır. Kendisinin Bursalı olduğunu düşünüyoruz ancak aslen nereli olduğuna dair net bir bilgi yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Arpat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu Kaç?

Sosyal medya fenomeni Muratcan Bayrak ile ilgili olarak üçüncü en çok merak edilen konu başlığı ise kendisinin boyudur. Çok uzun sayılmasa da yine de standartların üzerindedir. Sosyal medya fenomeninin boyu 1.83’dür.

Burcu Ne?

Diğerleri kadar çok merak edilmese de Muratcan Bayrak’ı hangi burç olduğu da aratılanlar arasında. Sosyal medya fenomeni Bayrak’ın yani ibuuzzy’nin burcu Aslandır.

İlginizi Çekebilir:  Gözde Türker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Muratcan Bayrak, asıl çıkışını sağladığı Tiktok üzerinde de 330 binden fazla takipçiye sahiptir. İbuuzzy’nin videoları bu platform üzerinde 20 milyondan fazla beğeni almıştır.

Muratcan Bayrak ile İlgili Diğer Merak Edilenler

Tiktok’ta kendine has üslubu ile videolar çeken Muratcan Bayrak, eğlenmeyi ve başkalarını da eğlendirmeyi çok seviyor. Ali Karasu Lisesi’nde okuyan sosyal medya fenomeninin en sevdiği renk ise paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere siyah.
siyah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara