Biyografi

Gökhan Atalay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gökhan Atalay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gökhan Atalay’dan söz edeceğiz.

Gökhan Atalay Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Yusuf Gökhan Atalay’dır. 23 Mayıs 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Gökhan Atalay, lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Tozkoparan ve İsimsizler adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gökhan Atalay, halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gökhan Atalay evlidir. Gökhan Atalay daha öncesinde Diriliş Ertuğrul, Yunus Emre, Lale Devri, Kurt Kanunu gibi dizilerde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gökhan Atalay 1.78 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Gökhan Atalay, yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Gökhan Atalay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, kardeşleri var mı gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gökhan Atalay ile İlgili Aramalar

Google’da Gökhan Atalay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yusuf Gökhan Atalay Gökhan Atalay oldu Gökhan Atalay eşi Gökhan Atalay vefat etti Gökhan Atalay kimdir Yusuf Gökhan Atalay kimdir Yusuf Gökhan Atalay Emret Komutanım Yusuf Gökhan Atalay – UMUTSUZ EV KADINLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.