Düdüklü Tencereden Korkulur Mu?

Hepimizin korktuğu ve çekindiği şeyler var. Fobi adı altında binbir çeşit korku söz konusu. Peki düdüklü tencereden korkan var mı? Elbette ki var. Düdüklü tencerenin yanından geçerken hafiften bir tırsma olmuyor değil.

Düdüklü tencereden korkulur mu elbette ki korkulur. Ya patlar sağı solu kuru fasulyeye boyarsa? Öyle ye sıkıştırıla sıkıştırıla içindeki hava patladı mı Allah muhafaza hayatınızı kaybetmeye kadar yolu var.

Düdüklü tencereden korkmak, mutfakta yanından geçerken başınızı biraz düdüklü tencereden uzaklaştırmaktır. “Bir sakatlık çıkarmasa bari” diye her seferinde iç geçirtilen düdüklü tencere en büyük risklerin başında geliyor.

Düdüklü tencere ise evde olması gereken en önemli mutfak eşyası. Hani o olmadan da yemekler ayrı bir tatsızlıkta oluyor gibi. Mesela öğrenci evinde düdüklü tencerenin yeri yok ama çocuklu bir ailede düdüklü tencere şart.

Korkmamak elde değil, fııssssss, fıssssssss her an patlatacak gibi. Sanki düdüklü tencere değil de her an patlamaya hazır bir bomba gibi.

Şey yapmayın yani o kadar da korkmayın ama düdüklü tencereden korkana da bir şey demeyin. Korkuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi