Biyografi

Duygu Arda Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Duygu Arda, 28 Ağustos 1995 doğumlu olup, şu an 27 yaşındadır. Duygu Arda, Türk sinema, film ve dizi sektöründe başarılı bir oyuncudur. Tümay Özokur Menajerlik firmasıyla çalışmakta olup, soyadı Taylan’dır. Oyunculuk kariyerine olan ilgisi sayesinde, The New York Film Academy ve Tümay Özokur Akademi gibi prestijli okullarda oyunculuk eğitimi almıştır. Dış görünümüyle dünya çapında ünlü oyuncu Nicole Kidman’a benzeyen Duygu Arda, beyaz teni, mavi gözleri ve doğal kızıl saçlarıyla dikkat çekmektedir. Bu fiziksel benzerliğiyle, onu görenler adeta gençlik dönemindeki Avustralyalı Nicole Kidman’ı anımsamaktadır.

Uzun bir süre Amerika’da yaşayan Duygu Arda, şimdi tekrar Türkiye’ye dönmüştür. 2022 yılında Fox TV’de yayınlanan “Gülümse Kaderine” adlı dizide “Nil” karakterini canlandırmıştır. Dizide, önemli isimler arasında yer alan Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper, Aslı Samat, Ülkü Hilal Çiftçi ve Bade Arazlı gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

1.65 cm boyunda ve Başak burcu olan Duygu Arda, beyaz ten rengi, kızıl saçları ve mavi gözleriyle dikkat çekmektedir, @duyguarda0 kullanıcı adıyla Instagram hesabıyla paylaşımlarda bulunan Duygu Arda hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Duygu Arda, erişim tarihi: 30 Ağustos 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds