Duygu Dikmenoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Duygu Dikmenoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Duygu Dikmenoğlu’ndan söz edeceğiz.

Duygu Dikmenoğlu Kimdir?

  • Manken.

13 Ağustos 1981 tarihinde İzmir‘de dünyaya gelen Duygu Dikmenoğlu’nun babasının adı İlhan; annesinin adı ise Hüsniye’dir. Ayrıca Senem isminde bir ablası vardır. Lise eğitimini Mersinli Kimya Teknik Lisesi’nde tamamlayan Duygu Dikmenoğlu, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1996 yılında Mustafa Sandal’ın Jest Oldu isimli klibinde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kadim Yaşar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

1996 senesinde Elite Model Look adlı yarışmada Türkiye birincisi olan Duygu Dikmenoğlu, bu yarışmanın ardından mankenlik kariyerine başlamıştır. Daha sonra İstanbul’da 4 yıl modellik yapan Duygu Dikmenoğlu, 2001 yılında ise televizyonculuk kariyerine adım atmıştır. Muhabirlik ve program sunuculuğu yapan Duygu Dikmenoğlu, Mayıs 2014’te ise Tuncay Özkan ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Güneş Özkan isminde bir oğlu dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Merve Bulut Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Duygu Dikmenoğlu 1.76 m boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duygu Dikmenoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve manken hakkında merak edilen şu anda nerede, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Jackson Wang Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Duygu Dikmenoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Duygu Dikmenoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Duygu Dikmenoğlu Duygu Dikmenoğlu gençliği Duygu Dikmenoğlu instagram Tuncay Özkan Duygu Dikmenoğlu boşandı Duygu Dikmenoğlu kaç yaşında Duygu Dikmenoğlu son hali Duygu Dikmenoğlu Tan Sağtürk Duygu Dikmenoğlu Mustafa Sandal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi