Gündelik Hayat

Easy Game 3. Seviye ”Bir Çiçek Yetiştir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir çiçek yetiştir sorusunun cevabı nedir, Easy Game isimli oyunda sorulan bir çiçek yetiştir sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda son zamanlarda oldukça popüler olan Brain Test, Brain Out ve Stump Me gibi oyunlardan ve bu oyunlarda sorulan soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Easy Game oyunundaki 3. seviyeden yani ”bir çiçek yetiştir” sorusundan söz edeceğiz.

Easy Game 3. Seviye: Bir Çiçek Yetiştir

Oyunda sorulan sorularda ilk baştaki seviyeler oldukça basit ve kolay oluyor. Bu sorunun cevabı da ilk iki soru kadar kolay değil ancak çözümü çok da zor değil. Soruda bizden istenen bir çiçek yetiştirmemiz. Bunun için ne gerekiyor buna dikkat etmemiz gerekiyor. Bu da ekrana iyi bakmaktan geçiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Bulutları Kenara Kaydır

Çiçek yetiştirmek için evvela güneş lazım. Bunun için de gökte bulut olmaması lazım. Bu da ekranda yer alan bulutları sağa sola çekmekten geçiyor. Bu soruya yukarıda sayılan adımlarla cevap verdiğini zaman bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Easy Game Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorularda daha önceki mobil zeka oyunlarına iyi bakmak ve onların mantığını iyi kavramak gerekiyor. Bu oyunlarda ilk olarak temel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi