Tiktok Fenomeni Nurseli Aksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomenleri arasında yer alan Nurseli Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Nurseli Aksoy”dan söz edeceğiz. 

Nurseli Aksoy Kimdir? 

Tiktok üzerinde çektiği videolar ve fotoğrafları ile dikkat çeken ve burada büyük bir üne kavuşan Nurseli Aksoy, özellikle buradaki videoları ile Tiktok’un en çok merak edilen fenomenleri arasında yer alıyor. Hakkında merak edilen sorulardan bazıları şöyle. 

Kaç Yaşında? 

Hakkında merak edilen en önemli konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğu. Ünlü Tiktok fenomeni 20 yaşında. 

Nereli? 

Hakkında merak edilen bir diğer soru da nereli olduğu. Tiktok üzerinde çektiği Videolar ve fotoğrafları ile fenomen olan Nurseli Aksoy aslen Mardinli. 

Burcu Ne? 

Aslen Mardinli olan 20 yaşındaki Tiktok fenomeninin hakkında merak edilen ve Google’da aratılan özelliği ise burcu. Nurseli Aksoy’un burcu Balık. 

Boyu? 

Fotoğraflarından anlaşılamayan ve merak edilen bir diğer konu başlığı ise boyu. Nurseli Aksoy’un boyu 1.68cm. 

———— Out of Topic ————

Hakkında merak edilen tüm soruları sizle paylaştık. En sevdiği rengin de mavi olduğunu belirtelim. Tiktok üzerinde son zamanlarda epey fazla sayıda fenomen türemekte. Bu fenomenlerin neden ve hangi özelliklerden dolayı ünlü oldukları ve milyonlar tarafından takip edildikleri ise asıl sorulması gereken soru. Evet, herhangi bir özelliği ile ön plana çıkmayan ve neden ünlü olduğu gerçek anlamda bilinmeyen bu kişilerin sayısının giderek artış göstermesi sosyal medyanın nereye gittiği konusunda da kuşku uyandırıyor. Daha önceki yazılarımızda Tiktok üzerinde fenomen olan kişilerden söz etmiştik ama kabul edelim ki Nurseli Aksoy da dahil olmak üzere hemen hemen hepsinin neden ünlü olduğu konusunda herhangi bir fikrimiz yok. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: