Easy Game 43. Seviye “Kamera Nereden Bakıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Easy Game isimli oyunda sorulan kamera nereden bakıyor sorusunun cevabı nedir, Easy Game adlı oyunun 43. seviyesinde sorulan kamera nereden bakıyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Easy Game isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “kamera nereden bakıyor” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  1 Haftalık Süt Bozulur mu?

Easy Game 43. Seviye: Kamera Nereden Bakıyor 

Son zamanların Brain Test ve Brain Out isimli oyunlarından sonra en çok oynanan ve indirilen mobil zeka oyunlarından biri de Easy Game. Oyunda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı ve zorlayıcı olsa da dikkatli baktığınız zaman sorunun doğru cevabına ulaşmanız mümkün. 

İlginizi Çekebilir:  Ramazan Bayramı’nın İlk Günü Ne Yapılır? Bayram’ın Birinci Gününde Yapılması Gerekenler

Sorunun Doğru Cevabı: Kamerayı Ayarla 

Bu soruya doğru cevabı vermek adına “kamerayı görüntü şeklinde bir konuma getirin” ve bu sayede soruda istenen direktifi yerine getirmiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar kolay demek zor çünkü kolay bir soru değil. 

İlginizi Çekebilir:  Buzdolabı Neden Buz Yapar?

Easy Game Nasıl Çözülür? 

Her şeyden önce soruların çok zor ve karmaşık olduğunu düşünmeyin. İlk önce soruları doğru okuyun ve iyi anlayın. Öte yandan hareketli her nesneye ekranda iyi odaklanın. Bunlar sorunun gerçek cevabı olabilir. Son olarak ise her ihtimale karşı telefonu bir kere sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat