Biyografi

Ece Baban Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Ece Baban kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı akademisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ece Baban’dan söz edeceğiz.

Ece Baban Kimdir?

  • Akademisyen

1998 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olan Ece Baban, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde 2002 yılında tamamlamış ve aynı yıl içerisinde eğitim aldığı bölümde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Ece Baban, doktora ve yüksek lisans eğitimini ise yine Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Baban ayrıca Marmara Üniversitesi Orta Doğu Siyasi Tarihi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde de ikinci doktorasını tamamlamıştır.

2018’den beri Fenerbahçe Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Ece Baban, uluslararası ilişkiler ve iletişim alanlarındaki çalışmalarıyla bilinmektedir. Transatlantik güvenlik ve füze savunma sistemleri konularında eğitim alan Ece Baban ayrıca bu zamana kadar birçok kurumda seminerler vermiştir. Ece Baban bunların yanı sıra birçok medya kurum ve kuruluşunda gündeme ilişkin meselelerde görüşlerini paylaşmaktadır. Ece Baban, bu çerçevede bu zamana kadar pek çok programa konuk olmuştur.

Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece Baban, iletişim ve uluslararası ilişkiler alanında uzmanlaşmıştır. Ece Baban hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • https://fbu.edu.tr/personel/16/ece-baban, erişim tarihi: 30 Mart 2022
  • haberler.com, (haber: Ece Baban kimdir? Ece Baban kaç yaşında, nereli? Ece Baban hayatı ve biyografisi!, erişim tarihi: 30 Mart 2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds