Biyografi

Zeynep Gürcanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Zeynep Gürcanlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeynep Gürcanlı’dan söz edeceğiz.

Zeynep Gürcanlı Kimdir?

  • Gazeteci.

Lise eğitimini Petit Ecole’de ve Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamlayan Zeynep Gürcanlı, lisans eğitimini ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Gazeteciliğe 1991’de başlayan Zeynep Gürcanlı, Anadolu Ajansı’nda dış haberler muhabiri olarak çalıştıktan sonra Hürriyet gazetesine geçmiş ve burada diplomasi muhabir olarak görev almıştır. Star gazetesinde önce diplomasi muhabiri sonrasında dış politika yazarı olarak da çalışmış; Sözcü gazetesinde 5 yıl görev almıştır. Bu zamana kadar birçok medya kuruluşunda rol alan Zeynep Gürcanlı, şimdilerde ise Dünya gazetesinde gündeme ilişkin yazılar yazmaktadır. Tecrübeli gazeteci Zeynep Gürcanlı, aynı zamanda Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Gürcanlı, çeşitli medya kuruluşlarında da konuk olarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunmaktadır. Tecrübeli gazeteci Zeynep Gürcanlı hakkında merak edilen aslen nereli annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • bolgegundem.com, (haber: Zeynep Gürcanlı kimdir? Kaç yaşında, nereli? Zeynep Gürcanlı’nın biyografisi, erişim tarihi, 30 Mart 2022)
  • dunya.com, (haber: Zeynep Gürcanlı dış politika yazılarıyla DÜNYA’da…, erişim tarihi: 30 Mart 2022)

One thought on “Zeynep Gürcanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

  • Fahri topal

    Bu işten vaz geçin simit satın desem onlar bile hesap kitap bilir siz Zeynep gürcanlı kim bilmiyorsunuz bu işler sonra öğrenicez bilmiyoruz soru az demekle olmaz köye gidin tarla ekin insanlığa faydanız olsun

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds