Ece Dinç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Ece Dinç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ece Dinç’ten söz edeceğiz.

Ece Dinç Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1992 yılında dünyaya gelen Ece Dinç, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra kendi işini yapmayıp sosyal medyaya yönelen Ece Dinç, özellikle YouTube üzerinden paylaştığı makyaj, cilt bakım ve güzellik videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sosyal medya fenomeni Ece Dinç, 3 Mayıs 2019 tarihinde dünya evine girmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

28 yaşındaki sosyal medya fenomeni Ece Dinç, Instagram üzerinden de aktif paylaşımlarda bulunmaktadır. Dinç’in bu platform üzerinde 220 binden fazla takipçisi vardır. Öte yandan 4 Kasım 2014’te YouTube’a katılan Ece Dinç’in 350 binden fazla abonesi vardır. Yaşamına İstanbul’da devam eden Ece Dinç, herhangi bir dizide oynamadı, blog ve düğün gibi videolar de çekmiştir. Ece Dinç hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi, boyu kaç, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ece Dinç ile İlgili Aramalar

Google’da Ece Dinç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece Dinç hangi dizilerde oynadı Ece Dinç Instagram Ece dinç GIDI Ece Dinç Burcu Ece Dinç YouTube Ece Dinç eşi Ece dinç düğün Ece dinç blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.