Esra Ronabar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Esra Ronabar kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, eşi çocukları kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esra Ronabar’dan söz edeceğiz.

Esra Ronabar Kimdir?

  • Oyuncu.

1978 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Esra Ronabar, Meral Ronabar ve Tuğcan Ronabar’ın kızıdır. Esra Ronabar’ın Ela ve Eda adlarında iki de kız kardeşi bulunmaktadır. Eşi, ünlü oyuncu Barış Falay’dır. Esra Ronabar, Cennetin Gözyaşları adlı dizide Arzu Soyer karakterine hayat vermiş ve bu dizideki rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

Ezel dizisindeki Kerpeten Ali rolüyle büyük bir üne kavuşan Barış Falay’ın eşi olan Esra Ronabar, 42 yaşındadır. Güzel oyuncu Esra Ronabar, 1.79 boyunda ve 68 kilodur.

Kaç Yaşında?

Özellikle Cennetin Gözyaşları adlı dizide oynadığı Arzu Soyer karakteri ile beğeni toplayan Esra Ronabar’ın doğum tarihi net değil ancak kendisi 1978 doğumludur.

İlginizi Çekebilir:  Alp Navruz Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Yaşamını İstanbul’da sürdüren güzel oyuncu Esra Ronabar, aynı zamanda Instagram hesabında da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Esra Ronabar hakkında merak edilen aslen nereli, burcu gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Esra Ronabar ile İlgili Aramalar

Google’da Esra Ronabar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Barış Falay evli mi? Esra Ronabar annesi kimdir? Barış Falay boyu kaç? Esra Ronabar kaç yaşında? Esra Ronabar kazası Esra Ronabar kazadan sonraki hali Mavi Rüzgar Falay Barış Falay, Esra Ronabar Boyu Esra Ronabar Sana Bir Sır Vereceğim Esra Ronabar doğum günü Barış Falay boşandı Barış Falay, eşi Esra Ronabar yaş Esra Ronabar Instagram Esra Ronabar Burcu

İlginizi Çekebilir:  Abdürrahim Karakoç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara