Biyografi

Ece Gökçen Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ece Gökçen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ece Gökçen’den söz edeceğiz.

Ece Gökçen Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinde Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nde tamamlamıştır. Ece Gökçen, oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi – Temel Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde de eğitim almıştır. Başarılı oyuncu Ece Gökçen, bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol almış; aynı zamanda Denizde Kum Bende Lira, Kimin Umrunda, Who Cares ve Hercai adlı projelerde oynamıştır. Ece Gökçen ayrıca Canım Annem dizisinde Yıldız rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ece Gökçen, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ece Gökçen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds