Ece Saruhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

 Bloomberg HT Life sunucusu Ece Saruhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı televizyon ünlüleri ve sunucularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca  Bloomberg HT Life sunucusu Ece Saruhan’dan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Fadıl Akgündüz Nam-ı Diğer Jet Fadıl

Ece Saruhan Kimdir?

  • Sunucu
  • Yazar

Yaklaşık 8 yıldır Bloomberg HT’de tiyatro, sinema ve sanat yazıları ile magazin okurları ile buluşan Ece Saruhan, Nisan 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. 41 yaşındaki sunucu ve yazar Ece Saruhan, özellikle Bloomber HT’deki programları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Annesinin adı Melek Saruhan’dır. Sevgilisinin ismi ise Gökhan Malik Şahin’dir. Instagram üzerinde saruhanece kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan Ece Saruhan’ın 15 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Rojin Karakan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ece Saruhan ile İlgili Aramalar

Google’da Ece Saruhan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece Saruhan kimdir Ece Saruhan Kimdir nerelidir Ece Saruhan kiminle evli Ece Saruhan yaş Ece Saruhan sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi