Ayşen Şahin Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Ayşen Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ayşen Şahin’den söz edeceğiz.

Ayşen Şahin Kimdir?

  • Gazeteci.

1997 yılında İzmir Bornova Lisesi’nden mezun olan Ayşen Şahin, lisans eğitimini ise 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Siyasal iletişim ve pazarlama iletişimi üzerine uzmanlaşan Ayşen Şahin, 2015’ten beri de Evrensel gazetesinde köşe yazıları yazmaktadır. Bunların yanında ”Ekşi Öyküler”, ”Mutsuz Aşk Vardır” ve ”90’lar Kitabı” gibi öyküleri bulunmaktadır. Ayrıca 2016’da çıkardığı ”Lakin İyi Yaşadık” ile ilk kitabını yayınlamış oldu. İkinci kitabı olan ”Olan Şöyle Oldu” 2019 yılında yayınlanmıştır. Gazeteci Ayşen Şahin, Mbsays İletişim Ajansı’nın da kurucu ortağıdır. Tecrübeli gazeteci Ayşen Şahin evlidir ve ilki çocuk annesidir.

Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayşen Şahin, gazetecilik kariyerine Evrensel gazetesinde devam etmekte ve KRT TV gibi çeşitli medya kuruluşlarındaki programlara konuk olarak katılmaktadır. Başarılı gazeteci Ayşen Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • https://www.evrensel.net/yazar/103/aysen-sahin, erişim tarihi: 30 Mart 2022
  • haberler.com, (haber: Ayşe Şahin kimdir? Ayşe Şahin kaç yaşında, nereli? Ayşe Şahin hayatı ve biyografisi!, erişim tarihi: 30 Mart 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.