Biyografi

Ece Yüksel Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ece Yüksel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ece Yüksel’den söz edeceğiz.

Ece Yüksel Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ece Yüksel, lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Star TV ekranlarında yayınlanan ”Güldünya” adlı dizide yaşayan Ece Yüksel, sonrasında ise Çekmeceler ve Av Mevsimi gibi projelerde de rol almıştır. Güzel oyuncu Ece Yüksel, aynı zamanda ”Nefesim Nefesine” adlı filmde de rol almıştır. Kiraz Mevsimi dizisinde ise Senacan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ece Yüksel, Kız Kardeşler adlı filmde de Nurhan rolünde oynamıştır. Ece Yüksel son olarak Yargı adlı dizide İnci rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ece Yüksel 1.67 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece Yüksel, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ece Yüksel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi