Biyografi

Lamia Ergun Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Lamia Ergun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Lamia Ergun’dan söz edeceğiz.

Lamia Ergun Kimdir?

  • Oyuncu.

Lamia Ergun, dizi-film ve reklam oyuncusu olarak bilinmektedir. 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Lamia Ergun, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2021 yılından beri çeşitli projelerde rol alan Lamia Ergun, ayrıca Yalancılar ve Mumlar adlı dizide Filiz rolünde ve Suzuki Vitara reklamında oynamıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Yalancılar ve Mumları (Filiz, TV Dizisi 2021)
  • Yetiş Zeynep (Pelin, TV Dizisi 2021)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Lamia Ergun 1.68 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Lamia Ergun, oyunculuk çalışmalarına hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Lamia Ergun hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 5 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds