Eda Akalın Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Eda Akalın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Akalın’dan söz edeceğiz.

Eda Akalın Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eda Akalın, oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Eda Akalın, oyunculuk eğitimlerine Craft Oyunculuk atölyesinde devam etmiştir. Oyunculuğunun yanı sıra senarist, şarkı sözü yazarlığı da yapmaktadır. Başarılı oyuncu Eda Akalın, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Eda Akalın, öncesinde ise Masallardan Geriye Kalan, Ara Beni gibi filmlerde rol almıştır.

Eda Akalın ile İlgili Aramalar

Google’da Eda Akalın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eda Akalın Twitter Emine Eda Akalın Eda Akalın Instagram Eda Akalın evli mi Eda Akalın kimdir Eda Akalın Boyu Eda Akalın çukur Eda Akalın biyografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.