Erkan Köse Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Erkan Köse kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erkan Köse’den söz edeceğiz.

Erkan Köse Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ekim 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Erkan Köse, anne tarafından Ankaralı baba tarafından Boluludur. Lisans eğitimini tamamlayan Erkan Köse, aynı zamanda yüksek lisans eğitimini de tamamlamıştır. Radyo sunuculuğu da yapan Erkan Köse, 2003 senesinde Latif Koru ile birlikte “İsmi Yazılamayan Show” isimli programda ekran karşısına çıkmıştır. 2010 senesinde ”Gecekondu” isimli programda da rol almıştır. 2013 senesinde Benzemez Kimse Sana adlı yarışmada boy gösteren Erkan Köse, sonrasında ATV ekranlarında yayınlanan Doksanlar adlı dizide Patlak Emin rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Erkan Köse, bu zamana kadar Seksenler, Doksanlar, Çocuklar Duymasın, Gecekondu, Annem Uyurken, Muhteşem Yüzyıl gibi çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Erkan Köse 1.79 m boyundadır ve 88 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erkan Köse, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Erkan Köse hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Erkan Köse ile İlgili Aramalar

Google’da Erkan Köse ile arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erkan Köse nerede yaşıyor? Erkan Köse şu an ne yapıyor? Erkan Köse kaç yaşında? Erkan Köse ne mezunu?, Erkan Köse şimdi ne yapıyor Erkan Köse Instagram Erkan Köse son hali Erkan Köse Gecekondu Erkan Köse sevgilisi Erkan Köse 2020 Prof Dr. Erkan KÖSE Erkan Köse Muhteşem Yüzyıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting