Biyografi

Eda Başlamışlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Eda Başlamışlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Başlamışlı’dan söz edeceğiz.

Eda Başlamışlı Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Nisan 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Eda Başlamışlı, aslen Adanalıdır. Ailesi ile beraber İzmir, İstanbul ve yurt dışında yaşamıştır. 2013 senesinde Bana Her Şey Yakışır adlı yarışma programına katılmış ve bu yarışmada birincilik elde etmiştir. 2017 senesinde Hep Yek 2 filminde rol almıştır. Sonrasında ise 2018 yılında Show TV’de yayınlanan Darısı Başımıza adlı dizide Meryem rolünde oynamış ve bu diziyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Eda Başlamışlı, son olarak 2019 senesinde ATV ekranlarında yayınlanan Hercai adlı dizide rol almaya başlamıştır. Eda Başlamışlı’nın bilinen bir ilişkisi yoktur, bekardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eda Başlamışlı 1.70 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eda Başlamışlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Eda Başlamışlı ile İlgili Aramalar

Google’da Eda Başlamışlı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

2 thoughts on “Eda Başlamışlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.