Eda Dunisa Şölenci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Eda Dunisa Şölenci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve dizi, filmlerde görev yapan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Dunisa Şölenci’den söz edeceğiz.

Eda Dunisa Şölenci Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Ağustos 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Eda Dunisa Şölenci, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü’nde tamamlamıştır. Güneşin Kızları adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına çıkan Eda Dunisa Şölenci, asıl popülaritesini ise Adı Efsana adlı dizide canlandırmış olduğu Çiler karakteri ile büyük bir üne kavuşmuştur. Başarılı oyuncu Eda Dunisa Şölenci, son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Ağlatır adlı dizide Nalan karakterini oynamıştır.

Boyu Kilosu ve Burcu?

  • Güzel oyuncu Eda Dunisa Şölenci 1.63 boyunda ve 51kilodur. Ayrıca Aslan burcudur.

Eda Dunisa Şölenci Hangi Dizilerde Oynadı?

  • 2019 – Aşk Ağlatır (Nalan) (TV Dizisi)
  • 2017 – Aslan Ailem (Pelin) (TV Dizisi)
  • 2017 – Adı Efsane (Çiler) (TV Dizisi)
  • 2015 – Güneşin Kızları (Selin’in arkadaşı) (TV Dizisi)

Öte yandan yüzünde estetik olmadığı ya da estetiksiz halinin nasıl olduğuna ilişkin herhangi bir görsel yoktur. Başarılı oyuncu Eda Dunisa Şölenci’nin sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor. Eda Dunisa Şölenci, Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Şölenci’nin bu platform üzerinde 200 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Eda Dunisa Şölenci ile İlgili Aramalar

Google’da Eda Dunisa Şölenci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eda şölenci – inci Eda Şölenci Instagram Eda Şölenci Sevgilisi Eda Şölenci boy Eda Şölenci oynadığı Diziler Eda Şölenci yaş Eda Şölenci estetiksiz hali Eda Şölenci saç Rengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: