Radyo 7 Spikeri Venhar Sağıroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Venhar Sağıroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, eşi kimdir, kitapları? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Venhar Sağıroğlu’ndan söz edeceğiz.

Venhar Sağıroğlu Kimdir?

  • Yazar
  • Radyocu

1976 yılında Kayseri’de dünyaya gelen Venhar Sağıroğlu, ilokul ve lise eğitimini doğduğu memleketinde tamamlamıştır. 1992 senesinde özel radyo ve televizyonların yayın hayatına başlaması ile beraber 10 yıldan fazla bir süre yerel kanallarda çalıştı. Çalıştığı süre boyunca pek çok televizyon ve radyoda programcılık yapmıştır.

2002 senesinde Alem FM’de kariyerinde hızlı bir çıkış yakalayan Venhar Sağıroğlu, ardından Radyo Şahin ile yayın hayatına devam etmiştir. Sağıroğlu, 2004 yılında Kanal 7’ye transfer olmuş ve bu tarihten beridir Her Telden Ebruli adlı programı ile Radyo 7’de yayın hayatına devam etmektedir.

Seslendrimiş olduğu şiirleri ile büyük beğeni toplayan Venhar Sağıroğlu, aynı zamanda Aşkın Suskunluğu ve Yürek Yorgunu adlı kitapların da yazarıdır. Öte yandan Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Venhar Sağıroğlu’nun bu platform üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Hesabında canlı yayınları ile hikayeleri seslendiren ve şiirler okuyan Sağıroğlu’nun dileyicileri de bir hayli fazla. Venhar Sağıroğlu ile ilgili olarak merak edilen evli mi, eşi kimdir, boyu kilosu ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Venhar Sağıroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Venhar Sağıroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Venhar SAĞIROĞLU kimdir Venhar SAĞIROĞLU sözleri Venhar SAĞIROĞLU Dinle Venhar SAĞIROĞLU hikayeler Venhar SAĞIROĞLU Instagram Venhar SAĞIROĞLU Canlı Yayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: