Biyografi

Edgar Şar Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Edgar Şar kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Edgar Şar’dan söz edeceğiz.

Edgar Şar Kimdir?

  • Yazar.

Edgar Şar, Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü 2013 yılında tamamlamış; yüksek lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Şar, sonrasında yine aynı bölümde doktora çalışmalarına devam etmiştir. Çalışma alanları arasında Ortadoğu, din-devlet-toplum, demokrasi ve laiklik yer almaktadır. Edgar Şar, Medya Scope’ta da köşe yazarıdır.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Edgar Şar, gündeme ilişkin konuları alternatif medya kuruluşları üzerinden yorumlamaktadır. Gazeteci ve yazar Edgar Şar hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Edgar Şar, erişim tarihi: 5 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds