Eğitim

Edutoys Oyuncak Modelleri

Akıl ve zeka oyunları akıl yürüterek ve ilgili ipuçlarını da kullanarak çözümlemeye dayalı düşündürücü oyunlardır. Okul öncesi dönem ve ilkokul döneminde çocukların gelişimini desteklemek amacıyla tercih edilebilecek en önemli oyuncak çeşitlerindendir. Akıl ve zeka oyunlarının temel ilkesi çocuklara eğlendirerek öğretmektir. Çocuklar bir çok faydası bulunmaktadır. En önemlilerinden bir kaçı; Zeka gelişimini destekleyip zihni açar, farklı bakış açılarından bakma yeteneği kazandırır, odaklanma ve bağlantı kurma becerilerini geliştirir.

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise döneminde için tercih edilebilecek akıl ve zeka oyunlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Eğitici oyuncaklar; eğitici oyuncaklar ile çocuklara daha bebeklik döneminden itibaren öğretilmesi gereken kavramlar kolay ve kalıcı bir şekilde öğretilebilir. Bu dönemde daha çok duyulara hitap eden oyuncaklar tercih edebilirsiniz. 3+ yaş için ise tercih edilebilecek bir çok oyuncak çeşidi vardır. En önemli ve en faydalıları; eğitici ahşap oyuncaklar, puzzle, meslek oyuncakları, köşe oyuncakları, eşleştirme oyuncakları, oyuncak müzik aletleri.

Ahşap oyuncaklar dayanıklı aynı zamanda da sağlıklı oyuncaklardır. Tüm Eğitici oyuncak çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Çocuk müzik aletleri; çocuklara kazandırılması gereken birçok alışkanlık ve öğretiler müzik yoluyla yapıldığında daha kolay ve kalıcı olacaktır. İlk 6 aydan itibaren bebekler oyuncak müzik aletleri ile tanıştırılabilir. Müzikle çocukların; Ruhsal, sosyal, kültürel, psikomotor ve zeka gelişimlerini destekler.

Çocuklar için faydalı tüm çocuk müzik aletlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Eğitici oyuncaklar kategorisinde yer alan duvar oyunlarımız ile çocukların birçok gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Kısaca faydalarını anlatmaya çalıştığımız akıl ve zeka oyunları, eğitici oyuncaklar, müzik aletleri ve duvar oyunları çeşitleri sitemizde satıştadır. Güvenle satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds