Biyografi

Efe Akerler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Efe Akerler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Efe Akerler’den söz edeceğiz.

Efe Akerler Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Ağustos 2002 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Efe Akerler, lisans eğitimine Yeditepe Üniversitesi bünyesinde devam etmektedir. Öncesinde Cornetto reklamında rol alan Efe Akerler, ayrıca 2022 yılında Duy Beni isimli dizide Efe karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Efe Akerler, oyunculuk çalışmalarına Serter Üçer Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Genç oyuncu Efe Akerler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Efe Akerler, erişim tarihi: 4 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds