Gözde Kocaoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Gözde Kocaoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Kocaoğlu’ndan söz edeceğiz.

Gözde Kocaoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Gözde Kocaoğlu Yağmur’dur. 3 Şubat 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Gözde Kocaoğlu, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun kardeşidir. Aynı zamanda yine kendisi gibi oyuncu Demir Yağmur ile dünya evine girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Latif Koru Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İlk oyunculuk deneyimine 2010 yılında adım atan Gözde Kocaoğlu, daha sonra Hırsız Adam adlı dizide rol almıştır. Ardından da SHOW TV ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide Çağla rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Gözde Kocaoğlu, STAR TV ekranlarında yayınlanan Babil adlı dizide Demet karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Songül Öden Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gözde Kocaoğlu 1.68 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Kocaoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gözde Kocaoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Nihan Balyalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Gözde Kocaoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Kocaoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce