Gözde Kocaoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Gözde Kocaoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Kocaoğlu’ndan söz edeceğiz.

Gözde Kocaoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Gözde Kocaoğlu Yağmur’dur. 3 Şubat 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Gözde Kocaoğlu, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun kardeşidir. Aynı zamanda yine kendisi gibi oyuncu Demir Yağmur ile dünya evine girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Deniz Atam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

İlk oyunculuk deneyimine 2010 yılında adım atan Gözde Kocaoğlu, daha sonra Hırsız Adam adlı dizide rol almıştır. Ardından da SHOW TV ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide Çağla rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Gözde Kocaoğlu, STAR TV ekranlarında yayınlanan Babil adlı dizide Demet karakterine hayat vermiştir. Gözde Kocaoğlu Baş Belası adlı dizide rol almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Defne Kayalar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gözde Kocaoğlu 1.68 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Kocaoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gözde Kocaoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Mustafa Açılan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Gözde Kocaoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Kocaoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz instagram takipçi satın al