Biyografi

Ekinsu Cülcüloğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ekinsu Cülcüloğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ekinsu Cülcüloğlu’ndan söz edeceğiz.

Ekinsu Cülcüloğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Ağustos 1994 tarihinde dünyaya gelen Ekinsu Cülcüloğlu, dizi-film oyuncusu ve yarışmacıdır. 2011 yılında bir güzellik yarışmasında İrlanda’yı temsil eden Ekinsu Cülcüloğlu, sonrasında çeşitli güzellik yarışmasında boy göstermiştir. Lancashire Üniversitesi’nde sahne sanatları üzerine eğitimler alan Ekinsu Cülcüloğlu, ayrıca 2020 yılında Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizide de rol almıştır. Ekinsu Cülcüloğlu, bunların yanı sıra 2022 yılında Love Island isimli yarışmanın partneri Davide Sanclimenti ile beraber kazananı olmuştur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ekinsu Cülcüloğlu, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ekinsu Cülcüloğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ekinsu Cülcüloğlu, erişim tarihi: 22 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds