Biyografi

Nazlı Görgün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Nazlı Görgün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nazlı Görgün’den söz edeceğiz.

Nazlı Görgün Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Ekim 1992 tarihinde dünyaya gelen Nazlı Görgün, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini Deniz Erdem Stüdyo’da ve Zeytinburnu Kültür Merkezi’nde tamamlayan Nazlı Görgün, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Tiyatro Anadolu’da da görev yapmıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve projede rol alan Nazlı Görgün, aynı zamanda Canım Annem isimli dizide Ayşe rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Nazlı Görgün, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nazlı Görgün hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Nazlı Görgün, erişim tarihi: 22 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds