Ekrem İmamoğlu’nun 9 Yaşındaki Kızına Taciz İmasında Bulunan Sapık: Hikmet Oğuz Beşel

Hikmet Oğuz Beşel kimdir, neden gündem oldu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli gündem maddelerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Hikmet Oğuz Beşel”den söz edeceğiz.

İsmet İnönü Sayfasından Skandal Paylaşım 

Facebook’taki İsmet İnönü isimli bir sayfada paylaşılan gönderide Ekrem İmamoğlu ile ilgili olarak şu ifadeler yer aldı:

“”Ümamoğlumuz Diyarbakır’a gidiyor. Karısı, Dilek Hanım ve küçük kızı evde yalnız. Aklımda deli şeyler var. “”

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan: Maduro Kardeşim Dik Dur Yanındayız

Paylaşımı yapan kişi “İsmet İnönü” ismini kullanan Hikmet Oğuz Beşel isminde bir kişi. Şahıs, aynı zamanda Twitter’da da iki hesaba sahip. Paylaşımın altına gelen yorumlara da aynı seviyede yaptığı yorumlarla tepki çeken Beşel, sosyal medya hesaplarından anlaşıldığı kadarıyla Düzceli ve Tel Aviv’de yaşıyor. 

Ekşi Sözlükte Gündem Oldu

Hikmet Oğuz Beşel, yaptığı paylaşım nedeniyle Ekşi Sözlükte de gündeme geldi. Ekrem İmamoğlu’nun kızına taciz imasında bulunan Beşel hakkında sözlük yazarları tarafından başlık açılırken şahsın paylaşımları da başlık altında paylaşıldı. Pek çok yazar Beşel hakkında şikayette bulunacaklarını ifade etti. 

İlginizi Çekebilir:  Suudi’lerin Türk Mallarını Boykot Kampanyası

Ekrem İmamoğlu’nun kızı ise henüz bu sene 3. sınıfa geçmiş ve 9 yaşında. Hikmet Oğuz Beşel’in mide bulandırıcı paylaşımı, çocuk istismarı konusunda da bir suç teşkil ediyor. Sosyal medyada da gündem olan Hikmet Oğuz Beşel hakkında henüz bir soruşturma açılmadı. Sürecin ilerleyen saatlerinde gelişmeleri sizlerle aktaracağız. 

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan’ın Halefi Kim Olacak?

Hikmet Oğuz Beşel ile İlgili Aramalar 

Hikmet Oğuz Beşel kimdir, Hikmet Oğuz Beşel nereli, Hikmet Oğuz Beşel neden gündem oldu, Hikmet Oğuz Beşel nerede yaşıyor, Hikmet Oğuz Beşel kaç yaşında. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce