Oyuncu Ahsen Eroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Menajerimi Ara dizisinde Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ahsen Eroğlu’ndan söz edeceğiz.

Ahsen Eroğlu Kimdir?

  • Oyuncu

27 Ekim 1994 tarihinde Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde dünyaya gelen Ahsen Eroğlu, üniversite eğitimini ise Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda tamamlamış ve daha sonra da oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine 2015 yılında Modern Habil Kabil dizisiyle başlayan Eroğlu söz konusu bu dizide Zehra karakterine hayat vermiştir. Bu diziden ayrıldıktan sonra pek çok dizi ve projede görev alan Ahsen Eroğlu, son olarak Menajerimi Ara dizisinde İnci karakterini canlandırmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Duygu Şen Beneviste Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

OYNADIĞI DİZİLER

  • 2020- Menajerimi Ara- Dicle
  • 2019 Kuzgun -Kumru Cebeci
  • 2018 İstanbullu Gelin -Yaz
  • 2017 Kızlarım İçin -Suna
  • 2016-2017 Anne Duru -Güneş
  • 2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem -Meleki Hatun
  • 2015 Modern Habil Kabil -Zehra

Annesinin kim olduğu ve sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor. Öte yandan 27 Eylül’de dünyaya gelmiştir. Yani kendisi Akrep burcudur. Ahsen Eroğlu ile ilgili olarak merak konusu olan detayları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Mert Çok Fazla Oyun Oynadı Bu Kadar Yeter'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Ahsen Eroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Ahsen Eroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ahsen Eroğlu Ahsen eroğlu ekşi Ahsen Eroğlu sevgilisi Ahsen Eroğlu kaç yaşında Ahsen Eroğlu annesi kimdir Ahsen Eroğlu oynadığı diziler Ahsen Eroğlu boy Ahsen eroğlu burcu

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Buse Alper Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir