Biyografi

Kürşat Ergün Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Kürşat Ergün kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı avukatların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kürşat Ergün’den söz edeceğiz.

Kürşat Ergün Kimdir?

  • Avukat.

Kürşat Ergün, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra vatani görevini yerine getiren Kürşat Ergün, sonrasında Ankara Barosu’na bağlı avukat olarak kariyerine devam etmektedir. 2007 ile 2011 yılları arasında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Anayasa ve Adalet Komisyonlarında danışmanlık görevlerinde bulunan Kürşat Ergün, aynı zamanda 2011-2015 arasında YSK bünyesinde seçim hukuku, düzeni ve işleyişi gibi alanlarda çeşitli çalışmalarda yer almıştır. Bu zamana kadar çeşitli konularda makaleler yayımlayan Kürşat Ergün, Sancak Hukuk Bürosu’nun da kurucusu ve Bilişim Hukuku Derneğinin Genel Başkanıdır.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Kürşat Ergün, avukatlık çalışmalarına kurucusu olduğu Sancak Hukuk Bürosu’nda devam etmektedir. Kürşat Ergün hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazeteilksayfa.com, Kürşat Ergün, erişim tarihi: 1 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds