Biyografi

Elif Gülhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Elif Gülhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir?Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Elif Gülhan’dan söz edeceğiz.

Elif Gülhan Kimdir?

  • Oyuncu.

Elif Gülhan, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Öncesinde ”Köşem Sultan” adlı oyunda rol alan Elif Gülhan, sonrasında ”Akif” adlı sinema filminde görev almıştır. Başarılı oyuncu Elif Gülhan, Beni Bırakma dizisinde Aylin rolünde oynamış; sonrasında ise Yalnız Kalpler dizisinde görev almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Gülhan, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Elif Gülhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Elif Gülhan, erişim tarihi: 22 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds