Elif Uslusoy Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Elif Uslusoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Elif Uslusoy’dan söz edeceğiz.

Elif Uslusoy Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Eylül 1997 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Elif Uslusoy, lise eğitimini ise Özel İzmir Amerikan Koleji’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünde almıştır. İyi derece Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Daha sonra oyunculuk üzerine yoğunlaşan Elif Uslusoy, oyunculuk çalışmalarını Unit Talent bünyesinde sürdürmektedir. Kardeşlerim adlı dizide Canan karakterine hayat veren Elif Uslusoy, söz konusu dizide Su Burcu Yazgı Coşkun, Fadik Sevin Atasoy ve Celil Nalçakan gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Uslusoy, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Elif Uslusoy hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberimport.com, erişim tarihi: 10 Aralık 2021
  • biliyo.org, erişim tarihi: 10 Aralık 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.