Elvin Beşikçioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Elvin Beşikçioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elvin Beşikçioğlu’ndan söz edeceğiz.

Elvin Beşikçioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1971 yılında Çankırı’da dünyaya gelen Elvin Beşikçioğlu, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. Daha sonrasında devlet tiyatrolarının sınavlarını kazanan Elvin Beşikçioğlu, ardından Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda iki yıl çalışmış ve Erdal Beşikçioğlu ile evlenmiştir. Erdal Beşikçioğlu ile beraber Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda görev almış ve burada 4 yıl kalmıştır. Buradaki görevi sırasında çeşitli tiyatro oyunlarında görev almış ve TRT GAP’ta çocuk programları sunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spikeri Sezen Yüce Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev alan Elvin Beşikçioğlu, Cumhuriyet adlı filmde Afet İnan karakterine hayat vermiştir. Elvin Beşikçioğlu, bu rolle “Cumhurbaşkanlığı Başarı Ödülü”nü kazanmıştır. Daha sonra Mor Menekşeler adlı filmde görev alan Elvin Beşikçioğlu, Behzat Ç, 46 Yok Olan, Ne Seninle Ne Sensiz, Köprü, Fasulye, Salkım Hanım’ın Taneleri, Kördüğüm, Bizim Evin Halleri, Ona Bakma Bana Bak, Kasırga İnsanları gibi çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  İrem Helvacıoğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Başarılı oyuncu Elvin Beşikçioğlu, konservatuvarda tanıştığı Erdal Beşikçioğlu ile 1991 yılından beri evlidir. Çiftin bu evliliklerinden Derin ve Ömer adında iki çocukları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Elvin Beşikçioğlu 1.65 cm boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elvin Beşikçioğlu, oyunculuk çalışmalarına da halen devam etmektedir. Başarılı oyuncu Elvin Beşikçioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Şebnem Köstem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Elvin Beşikçioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Elvin Beşikçioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Derin Beşikçioğlu Elvin Beşikçioğlu Ayça Eren Elvin Beşikçioğlu Boy Ömer Beşikçioğlu Elvin Beşikçioğlu Instagram Behzat Ç. Ceyda Derin Beşikçioğlu Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi