Eda Köksal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Eda Köksal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Köksal’dan söz edeceğiz.

Eda Köksal Kimdir?

  • Oyuncu.

1984 yılında Ordulu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Eda Köksal, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra İtalya’ya giden Eda Köksal, burada yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Türkiye’ye dönen Eda Köksal, burada Köksal Mimarlık Ofisi’ni kurmuşlardır.

İlginizi Çekebilir:  Salih Omurtak Kimdir?

Ünlü şarkıcı Emre Aydın’la evini dekore ederken tanışan Eda Köksal, daha sonra 2016 yılında Ordu’da gerçekleşen nikah töreni ile evlenmiştir. Sonrasında Emre Aydın tarafından senaryosunun yazıldığı Cinni: Uyanış adlı filmde baş rol oynamıştır. Öte yandan Eda Köksal, eşi Emre Aydın’ın Buralar Yalan adlı klibinde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gamze Keçeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Eda Köksal ile İlgili Aramalar

Google’da Eda Köksal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eda Köksal YouTube Eda KÖKSAL Gazi Eda Köksal Acar Eda Köksal Instagram Emre Aydın Eda Köksal burcu Eda Köksal kimdir Eda Köksal doğum günü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi