Biyografi

Emre Bey Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Oyunculuk camiasının sevilen başarılı genç oyuncularından Emre Bey 05 Mayıs 1997 yılında doğmuştur. İstanbul’da doğmuş büyümüş karizmatik oyuncu başarılı işlere imza atarak kısa sürede ünlü olmuştur. Boğa burcu olan yakışıklı oyuncu kahverengi saç ve gözlere sahiptir.

Craft oyunculuk atölyesinde oyunculuk adına ciddi temel eğitimler alan ünlü oyuncu dizilere renk katmış halk tarafından çok ilgi görmüştür. Reklam teklifi ve dizi teklifleri yoğun şekilde alan ünlü oyuncu seçici olma yolunda oldukça iddialı. Rol aldığı tüm projelerde önemli usta oyuncularla birlikte aynı seti paylaşmış tecrübesine tecrübe katmayı başarmış bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

Emre Bey Hayatı

Televizyon dünyasının sevilen ismi olduğu kadar yeni jenerasyonun ilgi gösterdiği sosyal medya platformunda da oldukça ilgi gören bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Sosyal medya platformunda oldukça aktif olan genç oyuncunun yaklaşık 200 bin takipçisi bulunuyor. Günden güne artan takipçilerine Emre Bey her gün stil ve tarz fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Oyunculuk mesleğini severek yapan ünlü oyuncu birebir özel ders alarak kendini geliştiren bir ünlüdür. İlk kariyeri 2015 yılında Aşk zamanı olan ünlü oyuncu üstün başarı göstererek deneyimi güzel sergilemiştir. Arkası gelen tekliflerde bazılarını kabul ederek oyunculuk kariyerine yön veriyor. 1. 78 boy oranına sahip Emre Bey 70 kilo ile düzgün bir fiziğe sahip oyuncu olarak tercih ediliyor.

Emre Bey Yer Aldığı TV Projeleri

İlk oyunculuk kariyerine güzel bir dizi ile giriş yapan Emre Bey 2015 yılında Aşk zamanı dizisi ile çok sevilen ve takip edilen bir oyuncu oldu. Başarılı bir karaktere can veren genç oyuncu şu sıralar Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından Kanal D ekranlarında Adı Efsane dizisinde rol alarak Kıvanç karakterine can verecektir.

Başrolde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer gibi Türkiye’nin önemli oyuncuları ile aynı dizide rol alma şansı yakalayan Emre Bey oldukça heyecanlı. Sevdiği bir karaktere can vererek başarılı bir işe imza atmaya hazırlanan yetenekli oyuncuya birçok film ve dizi teklifleri geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.