Emre Uzunboy Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu?

Emre Uzunboy kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Emre Uzunboy’dan söz edeceğiz.

Emre Uzunboy Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Emre Murat Uzunboy’dur. 2003 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emre Uzunboy aslen Trabzonludur. Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Emre Uzunboy, ayrıca ilk olarak Dr. Refik Saydam Ortaokulu’nda öğrenim görmüştür. Öte yandan Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde okumayı düşündüğünü belirtmiştir. Aynı zamanda, sosyal medya paylaşımları sayesinde 2015 senesinden itibaren popüler olmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Esat Polat Güler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

İlk olarak 2015 senesinde Aşk Yeniden adlı dizide rol almaya başlamıştır. Emre Uzunboy, sonrasında ise Yasak Elma adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Emre Uzunboy, aynı zamanda üniversiteye hazırlanmaktadır. Sosyal medya paylaşımlarına da devam eden Emre Uzunboy, oyunculuğunu da sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Gökhan Dinç Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Boyu ve Kilosu?

– Başarılı oyuncu Emre Uzunboy 1.75 m boyundadır ve 70 kilodur.

Sosyal medya fenomeni Emre Uzunboy, Instagram hesabından da paylaşımlarına devam etmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen sevgilisi var mı, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz