En İyi Ucuz Hosting Firması

İhtiyaçlarınıza uygun en iyi web barındırma hizmeti sağlayıcısını seçmek zor olabilir. Sağlayıcınız sürekli sorunlara neden oluyorsa, web sitenizin ne kadar iyi göründüğü veya ne kadar yararlı olduğu önemli değil, muhtemelen istediğiniz sonuçları alamayacaksınız. Öyleyse en iyi web barındırma şirketlerini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken şeye daha yakından bakalım.

Cenuta

Pazarda yepyeni olan Cenuta, İzmir’de kurulmuş bir Türk barındırma şirketidir. Paylaşımlı barındırma (Linux ve Windows için), WordPress barındırma, bayi barındırma, e-ticaret barındırma, CMS barındırma, kurumsal barındırma, VPS barındırma, özel sunucular ve etki alanı sunar. kayıt. Veri merkezi Türkiye’de bulunmaktadır.
Web sitesi bilgilendiricidir ancak yalnızca Türkçe olarak mevcuttur. Tüm fiyatlar Türk Lirası olarak gösterilmektedir. ucuz hosting ve sınırsız hosting sayfalarındaki hosting paketlerinde genel anlamda aşağıdaki özellikler sunulmaktadır.
Özellikler ve Kullanım Kolaylığı
Cenuta dört ana barındırma türü sunar; WordPress Barındırma, Uygun Fiyatlı Barındırma, Sınırsız Barındırma ve Bayi Barındırma.
Tüm kategorilerin ortak olduğu bazı standart özellikler vardır, örneğin:
% 99,95 çalışma süresi garantisi
Kontrol paneli (Linux planlı cPanel ve Windows planlı Plesk)
Ücretsiz SSL sertifikaları
SSD depolama
Ücretsiz web sitesi geçişi (Windows planları hariç)
Kötü amaçlı dosya koruması
Ücretsiz CDN (Windows planları hariç)
Planlar esas olarak depolama, bant genişliği ve barındırılan web sitelerinde farklılık gösterir. Bütçe dostu bir ev sahibi arıyorsanız ve web siteniz önemli kaynaklar gerektirmiyorsa, Uygun Fiyatlı Hosting planları fazlasıyla yeterlidir.

Bluhost

Bluehost, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi web barındırma çözümlerinden biridir. Temel paylaşılan barındırma planı, 50 GB SSD depolama ve ölçülmemiş bant genişliği sunar. Ayrıca SSL , günlük yedekleme ve ücretsiz bir alan adı sunarlar . En önemlisi, Bluehost web barındırma, çok daha hızlı ve daha kolay hale getiren otomatik bir WordPress kurulumu sunar.
Yerleşik yönetici panelinin kullanımı kolaydır. Bluehost’un yanıt süresi ve çalışma süresi sonuçları da çok etkileyicidir. En ucuz paylaşılan barındırma planı , üç yıllık plan için ayda 2,95 ABD dolarından başlar.
Bir yıllık planı tercih ederseniz, fiyat ayda 4,95 dolara kadar çıkıyor. Bluehost ayrıca 30 günlük para iade garantisi veriyor.

GoDaddy

Dünyanın en büyük alan adı kayıt şirketi GoDaddy, temel planının yanı sıra ücretsiz bir alan adı sunar ve rakiplerinin çoğu gibi sınırsız web sitesi barındırabilirsiniz. Ama en fiyat başlar ayda $ 2.99 ve en yeniler ayda $ 7.99 ortalamadan daha yüksek olan. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunarlar .
Temel plan, 100 GB depolama alanı ve ölçülmemiş bant genişliği sunar . Çalışma süresi ve ortalama yanıt süresi söz konusu olduğunda GoDaddy’nin güvenilir bir sağlayıcı olduğunu söylemek güvenlidir . GoDaddy’nin temel planındaki önemli bir aksilik, geçiş, yedeklemeler , SSL sertifikası ve e-posta hesapları gibi temel özellikler için yüksek fiyatlar talep etmeleridir . GoDaddy’de web sitesi oluşturucu da bir seçenek olarak mevcuttur.
Tüm bu kriterler dahilinde Cenuta bağlantısındaki Cenuta.com’un daha ucuz ve uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.