Biyografi

Eray Eserol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Eray Eserol kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eray Eserol’dan söz edeceğiz.

Eray Eserol Kimdir?

  • Oyuncu.

1967 yılında Ankara’da dünyaya gelen Eray Eserol, oyunculuk üzerine çalışmalarını Çağdaş Drama Derneğinde sürdürmektedir. Öte yandan Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Oyunculuk ve Sahne Bilgisi üzerine yüksek lisans dersleri vermektedir.

Pek çok tiyatro oyununda reji asistanlığı ve yönetmenlik üzerine dersler alan Eray Eserol, 2010 yılında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide oynadığı Tahsin Yılmaz (Tahsin müdür) rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük beğeni almıştır. Sonrasında Behzat Ç. Ankara Yanıyor ve Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm gibi çeşitli filmlerde de rol almıştır. Öte yandan Simavnalı Şeyh Bedrettin ve İki Pazartesinin Hikayesi isimli oyunlarda da başarılı performans sergilemiştir.

Başarılı oyuncu Eray Eserol, 2020 Ocak ayında özel bir şirkette üst düzey yönetici olarak görev yapan Pelin İspir ile dünya evine giren Eray Eserol’un ilk evliliğinden ise Rüzgar adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eray Eserol’un boy kilosu bilinmiyor.

Eray Eserol ile İlgili Aramalar

Google’da Eray Eserol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eray Eserol Eray Eserol boyu kaç Eray Eserol biyografi Eray Eserol yaş, erol eserol aslen nereli, erol eserol kimdir nereli, eray eserol boyu kaç, eray eserol kilo, eray eserol kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi