Biyografi

Ege Can Sal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ege Can Sal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sanatçı ve şarkıcıların biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ege Can Sal’dan söz edeceğiz.

Ege Can Sal Kimdir?

  • Şarkıcı, müzisyen.

1 Haziran 1999 tarihinde dünyaya gelen Ege Can Sal, küçük yaşlardan itibaren tenisle ilgilenmiştir. Sal’ın bu alanda çeşitli birincilikleri, kupa ve madalyaları bulunmaktadır. Ailesinin tek çocuğu olan Ege Can Sal, lisans eğitimine ise İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisliği Bölümü’nde devam etmektedir.

Gitar ve piyano çalabilen Ege Can Sal ayrıca 2018 senesinde açmış olduğu YouTube hesabından çeşitli şarkıların eserlerini cover’lamış ve bu platformdan yayınlamıştır. Ege Can Sal, Who Sang It Better: Trevor Daniel – Falling adlı eseriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hali hazırda Ege Can Sel, çalışmalarına sosyal medya hesaplarından da devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ege Can Sal 1.85 cm boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ege Can Sal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ne iş yapmakta gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ege Can Sal ile İlgili Aramalar

Google’da Ege Can Sal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ege Can Sal kaç doğumlu Ege Can Sal – Dance Monkey Ege can sal instagram Ege Can Sal Buket Sena Ege can sal ekşi Ege Can Sal hangi üniversite Ege Can Sal Falling Ege Can Sal burcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds