Biyografi

Nehir Tümer Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Birçok meslek grubundan biyografi yazılarını sizlerle paylaştık. Bugün televizyon ve haber dünyasında oldukça sevilen ve takip edilen bir isim olan Nehir Tümer hakkında merak edilen bilgileri paylaşacağız. Nehir Tümer Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Nehir Tümer 5 Mart 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir, balık burcudur. 2024 itibariyle 31 yaşındadır. Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 2015 yılında mezun ollmuştur. Bunun yanı sıra üniversite yıllarında 2. üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Önlisans Radyo ve Televizyon Bölümü’nü de tamamlamıştır. Aynı zamanda Başkent İletişim Akademisi’nde spikerlik ve sunuculuk üzerine eğitim almış ve yine aynı yerde Halkla İlişkiler Uzmanı olarak çalışmıştır. Pek çok yerde çalışma fırsatı yakalayan Nehir Tümer, ilk olarak Show Tv’de yapım asistanı ve muhabir olarak çalışmaya başlamış, daha sonra farklı alanlarda tecrübe kazanmıştır. Son olarak Haber Global’de çalışmalarını sürdüren Tümer, 2021 yılında başladığı Haber Global ekranlarında sunucu olarak devam etmektedir. Hafta sonu sabah haberlerini sunun Nehir Tümer, oldukça sevilen bir sunucudur. Instagram hesabı üzerinden de (@nehirtumer) paylaşım yapmayı sürdürmekte ve 8 bin takipçisi bulunmaktadır. Araştırmalarımıza göre Nehir Tümer evli değildir.

Kaynak: Linkedin, Nehir Tümer, Erişim Tarihi: 14 Mart 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi