Tiktok Fenomeni Ezgi Sert Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Tiktok fenomeni Ezgi Sert kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Ezgi Sert”ten söz edeceğiz. 

Ezgi Sert Kimdir? 

  • Sosyal medya fenomeni 
  • YouTuber
  • Influencer 

Özellikle Tiktok üzerinden çektiği videoları ve paylaştığı fotoğrafları ile büyük bir üne kavuşan ve 250 binden fazla Tiktok üzerinde takipçisi bulunan, 150 binden fazla da YouTube üzerinde abonesi bulunan Ezgi Sert hakkında bazı kullanıcılar ise Google’da arama yaparak özellikle sevgilisi olup olmadığını, kaç yaşında olduğunu öğrenmek istiyor. Sizler için Ezgi Sert hakkında en çok merak edilen bazı soruları konu başlıkları şekilde şöyle belirledik. 

Ezgi Sert Kaç Yaşında? 

Sosyal medya fenomeni Ezgi Sert 27 Ekim 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani Ezgi Sert 27 yaşında. Ünlü fenomen olduğundan daha küçük gösteriyor. 

Nereli?

Aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamasa da Ezgi Sert Antalya’da ikamet etmektedir. Ünlü sosyal medya fenomeni, paylaşımlarını ise daha çok buradan yapmaktadır. 

Burcu Ne? 

27 Ekim 1992 doğumlu ünlü sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen bir diğer soru ise hangi burçtan olduğu. Ezgi Sert akrep burcundan. 

Hangi Okuldan Mezun? 

Lisansını ne üzerine ve hangi bölümden bitirdiği bilinmese de sosyal medya fenomeni ikamet ettiği Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesi’nde lisans derecesini almıştır. 

Sevgilisi Var mı? 

Hakkında merak edilen en önemli ve yine kendisi hakkında en çok aratılan konu başlıklarından biri de sevgilisi olup olmadığı. Sosyal medya fenomeninin bekar olduğu, evli olmadığı biliniyor ancak sevgilisinin olup olmadığı ise şimdilik bilinmiyor. 

Ne İş Yapıyor? 

Tiktok üzerinde çektiği Videolar ile ünlenen Ezgi Sert, şimdilerde ise YouTube üzerinden Videolar çekmeye devam etmektedir. Videolarının konusu ise daha çok giyim, moda, eğlence, komedi üzerinedir. Örneğin lüks evde bir gün geçirmek, lüks araba satın almak, karantinada zayıflamak gibi hedef kitlesinin ilgisini çekebilecek türden Videolar üretmekte ve bu Videolar üzerinden para kazanmaktadır. Kendisi hakkında bilinenler ise bundan ibarettir. 

Neden Popüler Oldu? 

Evet, burası out of topic kısmı yani konuyla, yazıyla ve biyografi ile alakası olmayan bölümü okuyorsunuz şu an. Hiçbir şeyi ile popüler olmadı, soruya böyle cevap verelim. Sosyal medya fenomenlerinin kronik popüler olma sebepleri burada da geçerli. Hiçbir özelliği takdire şayan veya hiç olmazsa ayırt edici olmayan binlerce insan, şu an sosyal medyanın fenomen olarak addettiği kişiler olarak biliniyor. İşin daha da ilginç hal böyleyken bu tip fenomenlerin yüzbinlerce kişi tarafından takip edilmesi ve dahası fan diye tabir edilen hayran kitlelerinin olması. Bu yazının amacı da tamamen arz-talep. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: