Hakan Eksen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Hakan Eksen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hakan Eksen’den söz edeceğiz.

Hakan Eksen Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında dünyaya gelen Hakan Eksen, özellikle 2017 yılında TRT 1 ekranlarında ekranlara gelen Kalk Gidelim Adlı dizide oynadığı Yetim Recep rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kardeşi Gökhan Eksen ile beraber rol aldığı kısa filmlerle de dikkat çekmektedir. Başarılı oyuncu Hakan Eksen bu zamana kadar İçerde, Karadayı, Kalk Gidelim Müsadenizle Büyükler, Mezarlık, Ateş, Mezarcı, Taş Mektep Diziler gibi çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sıla Özlem Önemli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Hakan Eksen ile İlgili Aramalar

Google’da Hakan Eksen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hakan eksen aslen nereli, hakan eksen kimdir nerelidir, hakan eksen kim nereli, hakan eksen oynadığı diziler, hakan eksen hangi dizilerde oynadı, hakan eksen boyu kaç, hakan eksen instagram hesabı, hakan eksen evli mi bekar mı?

İlginizi Çekebilir:  Gaga Bulut Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Neden Gözaltına Alındı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara