Eren Recep Bilen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Eren Recep Bilen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eren Recep Bilen’den söz edeceğiz.

Eren Recep Bilen Kimdir?

  • Oyuncu.

2010 yılında dünyaya gelen Eren Recep Bilen, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Oyunculuk çalışmalarını Sevinç Meltem Ajans bünyesinde sürdüren Eren Recep Bilen, bu zamana kadar birçok dizi, proje ve filmde rol almıştır. Hekimoğlu, Kimse Bilmez ve Koca Koca Yalanlar gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Eren Recep Bilen, ayrıca Opet ve DeFacto gibi reklamlarda da rol almıştır. Oyuncu Eren Recep Bilen, FOX TV’de Çocukluk adlı dizide rol almıştır.

Eren Recep Bilen

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eren Recep Bilen 1.50 m boyundadır ve 40 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eren Recep Bilen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eren Recep Bilen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.