Biyografi

Kerem Kırçuval Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Kerem Kırçuval kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Kerem Kırçuval, 1972 yılında Malatya’da doğmuş, ilköğrenimini ve liseyi Malatya’da tamamlamış; ardındandan da üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde almış ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Kariyerine gazetecilik alanında Meydan Gazetesi, Akis ve CTV gibi farklı medya kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunarak başlayan Kerem Kırçuval, daha sonra deneyimini genişletmek amacıyla büyük televizyon kanallarında çalışmıştır. Kanal D, ATV ve Show TV gibi önemli kanallarda muhabirlik ve yöneticilik gibi önemli görevler üstlenmiştir.

Kerem Kırçuval, medya sektöründeki kariyerine TRT Türk kanalının kuruluşunda görev alarak devam etmiş ve bu süreçte çeşitli programların hazırlanmasına katkı sağlamıştır. “Dünyamız Detay,” “Gümüş Hilal,” ve “TRT Dünya Raporu” gibi programları hazırlayarak izleyicilere sunmuştur. Spor alanında da etkin bir kariyere sahiptir. TRT Türk kanalında haftalık spor programı olan “10 Numara”da yorumculuk yapmış ve sporun farklı yönlerini izleyicilere aktarmıştır. Kerem Kırçuval, son olarak 30 Temmuz 2021 tarihinden itibaren TV100 kanalında sunuculuk yapmaktadır. Aynı zamanda Yelda Kırçuval ile evlidir ve kişisel ve profesyonel hayatını başarıyla sürdürmektedir.

kaynakça:

  • biyografi.info, erişim tarihi: 14 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds