A Spor Sunucusu Ceyda Dönmez Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Ceyda Dönmez kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesine burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceyda Dönmez’den söz edeceğiz.

Ceyda Dönmez Kimdir?

  • Muhabir
  • Gazeteci
  • Yazar
  • Spiker

1987 yılında Bursa’da 3 çocuklu bir ailenin en küçük kızı olarak dünyaya gelen Ceyda Dönmez, aslen Arnavut kökenlidir. Lisans eğitimini Radyo, Sinema ve Televizyon bölümü üzerine yapan güzel sunucu Ceyda Dönmez, A Haber’de bir müddet çalıştıktan sonra yine aynı kuruluşun spor kanalı olan A Spor’da çalışmaya başladı.

Ceyda Dönmez, burada bir süre Galatasaray muhabiri olarak çalıştıktan sonra ekranların karşısına sunucu olarak çıkmaya başladı. Birkaç yıldır bu kanalda çalışmalarına devam eden Ceyda Dönmez;

  • Spor Günlüğü
  • Gün Ortası ve
  • Spor Gündem
İlginizi Çekebilir:  Fevzi Altunbulak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

isimli programları sunmaktadır. Dönmez, programlarında Türkiye’nin önde gelen yorumcularını konuk etmekte ve programın moderatörlüğünü üstlenmektedir.

Hangi Takımlı

Ceyda Dönmez hakkında en çok merak edilen soruların başında Dönmez’in hangi takımı tuttuğu sorusu yer alıyor. Dönmez, programlara konuk olarak çağırdığı isimlerle de futbol konularında tartışmakta ve konu ile ilgili görüşlerini sunmaktadır. Dönmez’in özellikle Galatasaray aleyhine konuşulan programlarda pek çok kez Galatasaray lehine görüş bildirmiştir.

Bir programda, 31. haftada oynanan ve 1-3 sona eren ve hakem hatalarının damga vurduğu Çaykur Rizespor – Galatasaray maçı sonrasında Fenerbahçeli Emre Bol ile Galatasaraylı Savaş Çorlu arasındaki tartışmada, ligin ilk yarısında da hakem hatalarının olduğundan söz eden Ceyda Dönmez, sadece Galatasaray değil hakem hatalarından tüm takımların da muzdarip olduğunu dile getirmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Samet Sırmalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu? Oynadığı Diziler?

Tarafsız olarak görüşlerini sunmaya ve programı yönetmeye çalışan Ceyda Dönmez, zaman zaman Galatasaray lehine yaptığı konuşmaları ve savunmaları ile Galatasaray taraftarı olduğunu belli etmiştir. Ancak Ceyda Dönmez’in net olarak Galatasaraylı olduğunu belirten herhangi bir açıklama veya belge yoktur.

Çaykur Rizespor – Galatasaray maçı sonrasında Spor Ajansı programda Emre Bol ve Savaş Çorlu arasındaki gergin anları ve Ceyda Dönmez’in moderatörlüğünü aaşğıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Oğuzhan Muslu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ceyda Dönmez Hakkında Yapılan Diğer Aramalar

  • a spor spikeri ceyda dönmez, ceyda dönmez kim, ceyda dönmez spor günlüğü, ceyda dönmez tuttuğu takım

Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz